c
Welcome to my blog,
if you want,
you can have one also.
Enjoy!

Najčastejšie otázky

MANDALY A HĽADANIE NOVEJ LÁSKY

Maľujem rada a čokoľvek, avšak veľa krát sa mi stávalo, že mandalka môže priniesť partnera, ktorý v konečnom dôsledku  časom nespĺňa naše očakávania/predstavy, resp. je zrkadlom našich nespracovaných tém, ktoré sa budú opakovať dovtedy, kým danú lekciu nepochopíme. Opakovať sa môžu aj zmenou partnera, ktorý nám v konečnom dôsledku bude pripomínať toho predchádzajúceho.

Pri takejto požiadavke sa snažím viac zamerať na samotného človeka, ktorý túži po mandalke/ zmene vo svojom živote. Aké sú jeho strachy, pády, detstvo, prečo to podľa neho v jeho predchádzajúcom vzťahu nevyšlo. Skutočná láska môže fungovať len bez výhrad, očakávaní a podmienok. Za svoje šťastie sme zodpovední len my sami.

Chyba, ktorú robí väčšina z nás, je že svoje šťastie zakladáme na našom partnerovi. Narodili sme sa s právom byť šťastný a právom tešiť sa zo života. Keď prevezmeme zodpovednosť za svoj život, za svoje činy, potom máme svoju budúcnosť pevne vo svojich rukách a vtedy môže prísť naša druhá polovička/partner duše, ktorý väčšinou prichádza sám od seba a vždy v ten správny čas. Do priestoru plného lásky, pretože to čo dávam to aj dostávam. Preto je častá téma mandaliek pri prvotnej požiadavke orientovaná na sebalásku, sebaprijatie a nájdenie svojho vnútorného šťastia/smerovania.

JE MOŽNÉ NAMAĽOVAŤ AJ PARTNERSKÉ/RODINNÉ MANDALY?

Samozrejme, je to možné. Tak isto ako pri osobnej mandalke, je potrebné uviesť dátumy narodenia členov rodiny, resp. partnera a zámer, s akým mám v mandalke pracovať. Preferujem na začiatok telefonický rozhovor.

Viac informácií v Mandaly na objednávku.

MÔŽEM SA KURZU ZÚČASTNIŤ AJ KEĎ NEMÁM ŽIADNE ALEBO MINIMÁLNE SKÚSENOSTI S MAĽOVANÍM?

ÁNO, kurz je vhodný pre každého aj pre človeka so žiadnymi skúsenosťami s maľovaním. Na kurze vás prevediem celou technikou maľby na hodvábe, art terapiou – spájaním sa s vlastnou dušou.

MÔŽU MAĽOVAŤ AJ DETI?

Detičky od 8 rokov sú vítané avšak je potrebná určitá zručnosť v držaní pera/ceruzky. Vhodná je telefonická konzultácia pred samotným prihlásením na kurz.

ZVLÁDNEM MAĽOVAŤ AJ SAMA DOMA?

Vašej túžbe maľovať aj ďalej po kurze by nemalo stáť nič v ceste. Na kurze vás prevediem celým procesom a ukážem postupnosti maľovania na hodváb.  Všetko je to len o vás a o tom, koľko si dovolíte pustiť uzdu fantázie. Všetok materiál, ktorý používam je voľne dostupný na internete.

KDE JE VHODNÉ MIESTO NA ZAVESENIE MANDALY?

Existuje viacero rád, resp. odporúčaní podľa feng shui v akých častiach domu je vhodné miesto na zavesenie vašej mandaly. Ja sa viac prikláňam na naše vnútorné vedenie a verím, že sami budete odpoveď najlepšie poznať. Ak vám aj odpoveď nepríde hneď, nechajte tomu voľný priebeh a určite vám v krátkej dobe príde informácia na vhodné umiestnenie mandaly. Riaďte sa vlastným srdcom, je to najlepší kompas 🙂